Loading

Rozlosování extraligy 2013/2014

Přinášíme Vám kompletní rozpis zápasů Tipsport Extraligy pro ročník 2013 / 2014.

 

1. kolo 13.09.13 - pátek

  • HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VERVA Litvínov - PSG Zlín 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 18:00

2. kolo 15.09.13 - neděle

  • HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • PSG Zlín - Rytíři Kladno 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VERVA Litvínov 17.09.13 17:00

3. kolo 20.09.13 - pátek

  • HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 18:00
  • Rytíři Kladno - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 18:00
  • HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 18:00

4. kolo 22.09.13 - neděle

  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 17:00
  • Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov 17:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 17:00
  • PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Kometa Brno 17:00

5. kolo 24.09.13 - úterý

  • HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 18:00
  • HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Slavia Praha - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • Rytíři Kladno - HC MOUNTFIELD 18:00

6. kolo 27.09.13 - pátek

  • HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 18:00
  • PSG Zlín - HC Kometa Brno 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC VERVA Litvínov 18:00

7. kolo 29.09.13 - neděle

  • HC VÍTKOVICE STEEL - Piráti Chomutov 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC MOUNTFIELD 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec 17:00
  • Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 17:00
  • HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC Slavia Praha - PSG Zlín 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 17:00

8. kolo 01.10.13 - úterý

  • PSG Zlín - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Kometa Brno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

9. kolo 04.10.13 - pátek

  • HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • Piráti Chomutov - PSG Zlín 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC MOUNTFIELD 22.10.13 17:00

10. kolo 06.10.13 - neděle

  • HC Sparta Praha - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 17:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno 17:00
  • HC MOUNTFIELD - PSG Zlín 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 17:00

11. kolo 11.10.13 - pátek

  • PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 18:00
  • Rytíři Kladno - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec 15.10.13 18:00

12. kolo 13.10.13 - neděle

  • HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 17:00
  • HC Sparta Praha - PSG Zlín 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 17:00
  • HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 17:00
  • Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 17:00

13. kolo  - 18.10.13 - pátek

  • HC Slavia Praha - HC VERVA Litvínov 17.10.13 18:15 
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 18:00
  • PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 18:00

14. kolo 20.10.13 - neděle

  • HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 17:00
  • PSG Zlín - HC VERVA Litvínov 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 22.10.13 17:00

15. kolo 25.10.13 - pátek

  • HC VERVA Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • Rytíři Kladno - PSG Zlín 18:00
  • HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 18:15 

16. kolo 27.10.13 - neděle

  • HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - Rytíři Kladno 17:00
  • PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 17:00

17. kolo 01.11.13 - pátek

  • Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 18:00
  • HC Kometa Brno - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00

18. kolo 03.11.13 - neděle

  • HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Slavia Praha 17:00
  • HC MOUNTFIELD - Rytíři Kladno 17:00

19. kolo 13.11.13 - středa

  • HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Kometa Brno - PSG Zlín 18:00
  • Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC MOUNTFIELD 18:00

20. kolo 15.11.13 - pátek

  • Piráti Chomutov - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 18:00
  • PSG Zlín - HC Slavia Praha 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

21. kolo 17.11.13 - neděle

  • HC VÍTKOVICE STEEL - PSG Zlín 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha 17:00
  • HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 17:00
  • HC Kometa Brno - HC MOUNTFIELD 17:00
  • Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 17:00

22. kolo 19.11.13 - úterý

  • HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • PSG Zlín - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 18:00

23. kolo 22.11.13 - pátek

  • PSG Zlín - HC MOUNTFIELD 21.11.13 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 18:00
  • HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 18:00

24. kolo 24.11.13 - neděle

  • HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 17:00
  • HC VERVA Litvínov - Rytíři Kladno 17:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 17:00
  • HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 17:00
  • HC MOUNTFIELD - Piráti Chomutov 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00

25. kolo 29.11.13 - pátek

  • Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 18:00
  • PSG Zlín - HC Sparta Praha 18:00
  • HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 18:00

26. kolo 01.12.13 - neděle

  • HC Oceláři Třinec - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Slavia Praha 17:00
  • Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC MOUNTFIELD 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 17:00

27. kolo 03.12.13 - úterý

  • HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VERVA Litvínov - PSG Zlín 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 18:00

28. kolo 06.12.13 - pátek

  • HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 05.12.13 18:15 
  • Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VERVA Litvínov 18:00
  • Piráti Chomutov - HC Sparta Praha 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • PSG Zlín - Rytíři Kladno 18:00

29. kolo 08.12.13 - neděle

  • HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 17:00
  • HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň 17:00
  • Rytíři Kladno - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 17:00
  • HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec 17:00
  • HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC Kometa Brno - Piráti Chomutov 17:00

30. kolo 13.12.13 - pátek

  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Rytíři Kladno 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec 18:00
  • PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Kometa Brno 18:00

31. kolo 15.12.13 - neděle

  • HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 17:00
  • HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 17:00
  • HC Slavia Praha - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • Rytíři Kladno - HC MOUNTFIELD 17:00

32. kolo 26.12.13 - čtvrtek

  • HC Slavia Praha - Piráti Chomutov 15:00
  • HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • PSG Zlín - HC Kometa Brno 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC VERVA Litvínov 18:00

33. kolo 28.12.13 - sobota

  • HC VÍTKOVICE STEEL - Piráti Chomutov 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Slavia Praha - PSG Zlín 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 18:00

34. kolo 30.12.13 - pondělí

  • PSG Zlín - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Kometa Brno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

35. kolo 03.01.14 - pátek

  • HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC MOUNTFIELD 18:00
  • Piráti Chomutov - PSG Zlín 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Sparta Praha 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň 18:00

36. kolo 05.01.14 - neděle

  • HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 15:00
  • HC Sparta Praha - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno 17:00
  • HC MOUNTFIELD - PSG Zlín 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 17:00

37. kolo 10.01.14 - pátek

  • PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 18:00
  • Rytíři Kladno - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 18:00

38. kolo 12.01.14 - neděle

  • HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 17:00
  • HC Sparta Praha - PSG Zlín 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 17:00
  • HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 17:00
  • Rytíři Kladno - HC Kometa Brno 17:00

39. kolo 17.01.14 - pátek

  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Slavia Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - Rytíři Kladno 18:00
  • PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 18:00

40. kolo 19.01.14 - neděle

  • HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 17:00
  • PSG Zlín - HC VERVA Litvínov 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 20.01.14 18:15

41. kolo 24.01.14 - pátek

  • HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 18:00
  • HC Sparta Praha - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • Rytíři Kladno - PSG Zlín 18:00

42. kolo 26.01.14 - neděle

  • HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 17:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 17:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - Rytíři Kladno 17:00
  • PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Kometa Brno 17:00

43. kolo 28.01.14 - úterý

  • Rytíři Kladno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 18:00
  • HC Kometa Brno - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00

44. kolo 31.01.14 - pátek

  • HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Slavia Praha 18:00
  • HC MOUNTFIELD - Rytíři Kladno 18:00

45. kolo 02.02.14 - neděle

  • HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 17:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 17:00
  • HC Kometa Brno - PSG Zlín 17:00
  • Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň 17:00
  • HC VERVA Litvínov - HC MOUNTFIELD 17:00

46. kolo 04.02.14 - úterý

  • Piráti Chomutov - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Sparta Praha - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno 18:00
  • PSG Zlín - HC Slavia Praha 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

47. kolo 06.02.14 - čtvrtek

  • HC VÍTKOVICE STEEL - PSG Zlín 18:00
  • HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha 18:00
  • HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Kometa Brno - HC MOUNTFIELD 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 18:00

48. kolo 25.02.14 - úterý

  • HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC MOUNTFIELD - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • PSG Zlín - Piráti Chomutov 18:00
  • HC Oceláři Třinec - Rytíři Kladno 18:00
  • HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 18:00

49. kolo 28.02.14 - pátek

  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC Sparta Praha 18:00
  • Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov 18:00
  • PSG Zlín - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň 18:00
  • Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 18:00

50. kolo 02.03.14 - neděle

  • HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 17:00
  • HC VERVA Litvínov - Rytíři Kladno 17:00
  • HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 17:00
  • HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 17:00
  • HC MOUNTFIELD - Piráti Chomutov 17:00
  • Bílí Tygři Liberec - HC VÍTKOVICE STEEL 17:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:00

51. kolo 04.03.14 - úterý

  • Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň 18:00
  • PSG Zlín - HC Sparta Praha 18:00
  • HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 18:00
  • HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec 18:00
  • HC VÍTKOVICE STEEL - HC VERVA Litvínov 18:00
  • HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 18:00
  • HC Kometa Brno - Rytíři Kladno 18:00

52. kolo 07.03.14 - pátek

  • HC Oceláři Třinec - HC VÍTKOVICE STEEL 18:00
  • HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 18:00
  • HC Slavia Praha - HC VERVA Litvínov 18:00
  • Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 18:00
  • Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 18:00
  • HC Škoda Plzeň - HC MOUNTFIELD 18:00
  • HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 18:00